ДК 021-2015: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Ваксігрип/Vaxigrip (або еквівалент))

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

10 300,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 30 жовт. 2017 16:49

до 1 лист. 2017 09:00

Прийом пропозицій

з 1 лист. 2017 10:00

до 3 лист. 2017 16:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 3 лист. 2017 16:03

до 7 лист. 2017 17:28

Пропозиції розглянуто

з 7 лист. 2017 17:28

до 15 лист. 2017 10:30

Подання пропозицій:
1 лист. 2017 10:00 – 3 лист. 2017 16:00
Період уточнень:
30 жовт. 2017 16:49 – 1 лист. 2017 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Алла Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
0639703667
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ДК 021-2015: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Ваксігрип/Vaxigrip (або еквівалент))

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Перейти до лоту

Очікувана вартість

10 300,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 жовт. 2017 16:51
Документи закупівлі 30 жовт. 2017 16:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 300,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА

Вас може зацікавити

Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл (МНН: Phenylephrine)
Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл (МНН: Phenylephrine)
Ім'я:
Кухтіна Вікторія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380995888036 Факс:
057725-24-21
Веб сайт: ЄДРПОУ:
02003787

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 485,98 грн без ПДВ

Дивитись
Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2,5 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Рокуронію бромід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл
Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2,5 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Рокуронію бромід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл
Ім'я:
Віра Котенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380972628943 ЄДРПОУ:
02007650

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 327,10 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Шевченка, 2) (33600000-6 Фармацевтична продукція)
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Шевченка, 2) (33600000-6 Фармацевтична продукція)
Ім'я:
Аліна Корзун
E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
42789136
45
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 850,47 грн без ПДВ

Дивитись