код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП–З (зима)-Євро 5 у талонах або еквівалент)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 27 жовт. 2017 14:05
до 12 лист. 2017 16:00
з 13 лист. 2017 15:29
до 13 лист. 2017 15:50
з 13 лист. 2017 15:50
до 26 груд. 2017 16:51
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
«Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП–З (зима)-Євро 5 у талонах або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 5 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Кваліфікаційні критерії | 27 жовт. 2017 14:05 | |
| Електронний підпис | 27 жовт. 2017 15:08 | |
| Не вказано | 13 лист. 2017 15:50 | |
| Не вказано | 13 лист. 2017 15:50 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 27 жовт. 2017 14:05 | |
| Проєкт договору | 27 жовт. 2017 14:05 | |
| Кваліфікаційні критерії | 27 жовт. 2017 14:05 | |
| Кваліфікаційні критерії | 27 жовт. 2017 14:05 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:05 | |
| Кваліфікаційні критерії | 27 жовт. 2017 14:05 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Технічні специфікації | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Технічні специфікації | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Технічні специфікації | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Технічні специфікації | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Цінова пропозиція | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Цінова пропозиція | 13 лист. 2017 16:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2017 16:58 | |
| Підтвердження відповідності | 16 лист. 2017 14:01 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 5 груд. 2017 16:56 | |
| Витяг з реєстру | 5 груд. 2017 16:54 | |
| Електронний підпис | 5 груд. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 5 груд. 2017 16:56 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 11 лист. 2017 19:40 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 11 лист. 2017 19:39 | |
| Електронний підпис | 11 лист. 2017 19:40 | |
| Підтвердження відповідності | 11 лист. 2017 19:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 11 лист. 2017 19:39 | |
| Цінова пропозиція | 11 лист. 2017 19:39 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 груд. 2017 16:43 | |
| Електронний підпис | 26 груд. 2017 16:51 | |
| Протокол розгляду | 26 груд. 2017 16:43 | |
| Витяг з реєстру | 26 груд. 2017 16:42 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
86 666,67 грн без ПДВ
Дивитись98 583,33 грн без ПДВ
Дивитись101 190,00 грн без ПДВ
Дивитись