Електрична енергія

Очікувана вартість

22 419,34 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Не було накладено ЕЦП на форму повідомлення про намір укласти договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 жовт. 2017 17:10

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39835428
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49004, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Олександра Поля, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Давиденко Ірина Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380567428557
E-mail:
Факс:
+380567402027

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

13 420 кВт/год

Період доставки:

23 квіт. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 50057, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, майдан Праці, буд. 1

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
22 419,34 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Дегтярьов Олексій Пилипович
Телефон: (0629)40-50-99 ЄДРПОУ:
31018149

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 жовт. 2017 10:23
Електронний підпис 27 жовт. 2017 10:24

Пропозиція

22 419,34 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шевчук Інна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380934959046,380444255063 ЄДРПОУ:
37570858

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

28 833,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Зотова Наталія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380567850497 ЄДРПОУ:
36959778

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 470,00 грн без ПДВ

Дивитись