Комп’ютерне обладнання

Комп’ютерне обладнання

Очікувана вартість

549 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 жовт. 2017 16:56

до 13 лист. 2017 12:00

Аукціон

з 14 лист. 2017 13:27

до 14 лист. 2017 13:48

Кваліфікація

з 14 лист. 2017 13:48

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 жовт. 2017 16:56 – 13 лист. 2017 12:00
Початок аукціону:
14 лист. 2017 13:27 – 14 лист. 2017 13:48
Період уточнень:
23 жовт. 2017 16:56 – 3 лист. 2017 12:00
Відповіді на питання до:
13 лист. 2017 12:00
Оскарження умов тендера:
23 жовт. 2017 16:56 – 9 лист. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 лист. 2017 13:56

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Оприлюднена тендерна документація закупівлі складена з порушенням Закону України "Про публічні закупівлі", а також замовником порушено абз. 5 Примірної тендерної документації для процедури закупівлі - відкриті торги, затвердженої наказом №680. Зважаючи на рекомендації Держаудитслужби, дану закупівлю необхідно скасувати у зв'язку з неможливістю усунення порушень, які виявлені при аналізі закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 груд. 2017 12:55

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40285413
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 48552, Тернопільська область, с.Колиндяни, вул.Грушевського 93
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Грабець Квітослава Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
380971410312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комп’ютерне обладнання

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

7 штуки

Період доставки:

24 лист. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 48552, Тернопільська область, с.Колиндяни, вул. Грушевського,93

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 1 лист. 2017 13:39
Не вказано 14 лист. 2017 13:48
Не вказано 14 лист. 2017 13:48
Технічні специфікації 1 лист. 2017 13:36
Електронний підпис 23 жовт. 2017 17:02
Електронний підпис 23 жовт. 2017 17:02
Електронний підпис 23 жовт. 2017 17:02
Електронний підпис 23 жовт. 2017 17:02
Документи закупівлі 23 жовт. 2017 17:00
Документи закупівлі 23 жовт. 2017 17:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
549 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 495,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Мармо Вікторія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637834283 ЄДРПОУ:
3087108821

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лист. 2017 11:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Не вказано 14 лист. 2017 17:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Електронний підпис 13 лист. 2017 11:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2017 11:01
Підтвердження відповідності 13 лист. 2017 11:01
Цінова пропозиція 13 лист. 2017 11:01

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 14 лист. 2017 13:48
20 лист. 2017 16:47
Електронний підпис 20 лист. 2017 16:51
20 лист. 2017 16:47

Пропозиція

447 990,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Худий Андрій Богданович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674687874 Факс:
+380442062151
Веб сайт: ЄДРПОУ:
24720880

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 13 лист. 2017 10:34
Технічні специфікації 13 лист. 2017 10:34
Технічні специфікації 13 лист. 2017 10:34

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 7 груд. 2017 12:46

Пропозиція

448 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти ,молоді та спорту Колиндянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області

Вас може зацікавити

3D принтер Bambu Lab H2S AMS Combo або еквівалент
3D принтер Bambu Lab H2S AMS Combo або еквівалент
Ім'я:
Ярослав Коренюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380632025257 ЄДРПОУ:
33125935

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

294 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кюрпек Поліна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380983399339 ЄДРПОУ:
07644539

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

275 219,67 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Токаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

281 133,98 грн без ПДВ

Дивитись