Персональний комп'ютер (з предінстальованою операційною системою Windows 10 Pro Укр ОЄМ)
з 13 жовт. 2017 14:30
до 20 жовт. 2017 15:00
з 20 жовт. 2017 15:30
до 25 жовт. 2017 16:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднено раніше дати оприлюднення плану закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 жовт. 2017 13:17 | |
| Не вказано | 20 жовт. 2017 13:16 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Персональний комп'ютер (системний блок з предінстальованою операційною системою Windows 10 Pro Укр ОЄМ, клавіатура, маніпулятор типу "миша", монітор, програмне забезпечення Windows 10 Pro Укр ОЄМ (з оригінальним дистрибутивом з голографічним захистом))
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
|
Кількість: 4 штуки |
Період доставки:
до 30 лист. 2017
|
Місце доставки: Україна, 56602, Миколаївська область, місто Нова Одеса, Соборна, буд.63а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
|
|
||
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
|
|
||
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
|
|
||
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
|
|
||
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
| Не вказано | 13 жовт. 2017 14:30 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 13 жовт. 2017 14:33 | |
| Електронний підпис | 13 жовт. 2017 14:33 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Новоодеське об'єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської областіВас може зацікавити
40 551,00 грн без ПДВ
Дивитись31 832,50 грн без ПДВ
Дивитись37 500,00 грн без ПДВ
Дивитись