50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, (Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів)
Строк надання послуг: не більше 14 робочих днів з дати отримання Виконавцем письмової заявки від Замовника, включаючи термін на поставку необхідних запасних частин
з 13 жовт. 2017 12:02
до 30 жовт. 2017 12:07
з 31 жовт. 2017 11:15
до 31 жовт. 2017 11:54
з 31 жовт. 2017 11:54
до 3 лист. 2017 14:03
з 3 лист. 2017 14:03
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
На підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» відмінено процедуру відкритих торгів щодо закупівлі: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, (Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів) в зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявленні порушення законодавства з питань публічних закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 лист. 2017 13:15 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів
Код ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 бер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 63460, Харківська область, Слобожанське, Балаклійське шосе,2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
| Електронний підпис | 13 жовт. 2017 12:13 | |
| Не вказано | 31 жовт. 2017 11:54 | |
| Не вказано | 31 жовт. 2017 11:54 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2017 12:03 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 лист. 2017 20:21 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Не вказано | 7 лист. 2017 20:21 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Не вказано | 7 лист. 2017 20:21 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Не вказано | 1 лист. 2017 10:19 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Не вказано | 7 лист. 2017 20:21 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Не вказано | 7 лист. 2017 20:21 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 | |
| Технічні специфікації | 30 жовт. 2017 00:03 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 лист. 2017 13:58 | |
| Не вказано | 3 лист. 2017 13:58 | |
| Електронний підпис | 3 лист. 2017 14:03 | |
| Витяг з реєстру | 31 жовт. 2017 11:54 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:50 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:49 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:49 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:49 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:49 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:50 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:50 | |
| Технічні специфікації | 27 жовт. 2017 14:50 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 29 жовт. 2017 14:17 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 жовт. 2017 14:06 | |
| Технічні специфікації | 29 жовт. 2017 14:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 жовт. 2017 14:06 | |
| Електронний підпис | 29 жовт. 2017 14:17 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 жовт. 2017 14:42 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 11:31 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго»Вас може зацікавити
118 744,11 грн без ПДВ
Дивитись124 668,94 грн без ПДВ
Дивитись67 683,06 грн без ПДВ
Дивитись