Конверти немарковані

Конверт С4 – 200 шт., конверт С5 - 200 шт., конверт С6 – 6000 шт., конверт С4 крафт-розширений – 200 шт.

Очікувана вартість

3 735,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 12 жовт. 2017 13:52

до 13 жовт. 2017 13:57

Прийом пропозицій

з 13 жовт. 2017 13:57

до 17 жовт. 2017 13:57

Аукціон

з 18 жовт. 2017 11:41

до 18 жовт. 2017 12:02

Кваліфікація

з 18 жовт. 2017 12:02

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 жовт. 2017 13:57 – 17 жовт. 2017 13:57
Початок аукціону:
18 жовт. 2017 11:41 – 18 жовт. 2017 12:02
Період уточнень:
12 жовт. 2017 13:52 – 13 жовт. 2017 13:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Замовником прийнято рішення про відміну процедури закупівлі конвертів немаркованих (конверт С4 – 200 шт., конверт С5 - 200 шт., конверт С6 – 6000 шт., конверт С4 крафт - розширений – 200 шт.) у зв’язу з тим, що Замовником під час оголошення закупівлі не були розміщені наступні документи в системі «Prozorro», а саме: оголошення про проведення закупівлі, технічні та якісні вимоги до конвертів немаркованих, кваліфікаційні вимоги до Учасників та проект договору закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 жовт. 2017 14:57

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02890400
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 43001, Волинська область, Луцьк, вул.Червоного Хреста 10
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мурашкін Андрій Анатолійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380332265509
E-mail:
Факс:
+380332721619

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Конверт С4 – 200 шт., конверт С5 - 200 шт., конверт С6 – 6000 шт., конверт С4 крафт-розширений – 200 шт.

Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Кількість:

6 600 шт

Період доставки:

20 жовт. 2017 – 27 жовт. 2017

Місце доставки:

Україна, 43016, Волинська область, м. Луцьк, вул. Червоного Хреста, 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 жовт. 2017 12:02
Не вказано 18 жовт. 2017 12:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 735,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
20,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛЮБЧИК ОЛЕНА ФЕДОРІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: +380503734847 ЄДРПОУ:
2771910129

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 жовт. 2017 12:29
Не вказано 17 жовт. 2017 12:29
Не вказано 17 жовт. 2017 12:29
Не вказано 17 жовт. 2017 12:29

Пропозиція

2 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Марина Володина
E-mail: [email protected] Телефон: +380996644356 ЄДРПОУ:
14236166
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2017 10:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2017 10:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2017 10:51
Цінова пропозиція 17 жовт. 2017 10:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2017 10:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2017 10:51

Пропозиція

2 399,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Апеляційний суд Волинської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Яна Матвєєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380673578385 ЄДРПОУ:
45165321
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 600,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Долженко
E-mail: [email protected] Телефон: +380575531682, +380669542106 ЄДРПОУ:
02002693

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Єсауленко Анатолій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380962949917 ЄДРПОУ:
33290660

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 416,67 грн без ПДВ

Дивитись