код ДК 021:2015: 80510000-2 (Послуги зі спеціалізованого навчання працівників державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» з питань перевезення небезпечних вантажів та організації перевірки знань)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 4 жовт. 2017 14:09
до 9 жовт. 2017 15:00
з 10 жовт. 2017 16:00
до 12 жовт. 2017 18:00
з 12 жовт. 2017 18:01
до 19 жовт. 2017 13:35
з 19 жовт. 2017 13:35
до 13 лист. 2017 09:14
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги зі спеціалізованого навчання працівників державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» з питань перевезення небезпечних вантажів та організації перевірки знань
Код ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
|
Кількість: 18 людей |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 жовт. 2017 14:09 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:09 | |
| Електронний підпис | 4 жовт. 2017 14:11 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 жовт. 2017 10:06 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 жовт. 2017 13:35 | |
| Протокол розгляду | 19 жовт. 2017 13:34 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 13 лист. 2017 09:13 | |
| Електронний підпис | 13 лист. 2017 09:14 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
81 139,10 грн без ПДВ
Дивитись42 676,67 грн без ПДВ
Дивитись47 978,00 грн без ПДВ
Дивитись