Природний газ

4 лоти

Очікувана вартість

790 095,85 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 жовт. 2017 15:53

до 18 жовт. 2017 17:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 жовт. 2017 15:53 – 18 жовт. 2017 17:00
Період уточнень:
3 жовт. 2017 15:53 – 8 жовт. 2017 17:00
Відповіді на питання до:
18 жовт. 2017 17:00
Оскарження умов тендера:
3 жовт. 2017 15:53 – 14 жовт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 жовт. 2017 15:53

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

порушено порядок оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. Стаття 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачає відміну таких торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 жовт. 2017 15:15
Електронний підпис 4 жовт. 2017 15:16

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26239738
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Савчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380567450720
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

лот 1 природний газ для Новомосковський міськрайонний суд; Магдалинівський районний суд

Перейти до лоту

Очікувана вартість

170 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
2

лот 2 - Синельниківський міськрайонний суд ; Васильківський районний суд; Покровський районний суд; Юр’ївський районний суд

Перейти до лоту

Очікувана вартість

290 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
3

лот 3 природний газ для Криничанський районний суд; П’ятихатський районний суд; Солонянський районний суд

Перейти до лоту

Очікувана вартість

110 095,85 грн з ПДВ

Статус:

активно
4

лот 4 - Софіївський районний суд; Томаківський районний суд; Широківський районний суд; Орджонікідзевський міський суд

Перейти до лоту

Очікувана вартість

220 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 жовт. 2017 15:53
Електронний підпис 3 жовт. 2017 15:53

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
790 095,85 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шевченко Алла Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954851755 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42334205

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 367,65 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Понайда Вікторія Зеновіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954110515 Факс:
+380681827807
ЄДРПОУ:
03188731

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

969 156,10 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ (09123000-7–природний газ) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09120000-6 Газове паливо
Природний газ (09123000-7–природний газ) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09120000-6 Газове паливо
Ім'я:
Ольга Лесюн
E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
33341678

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 030 261,25 грн без ПДВ

Дивитись