ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МОТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ І СУПУТНЬОГО ОБЛАДНАННЯ

Технічні вимоги - Додадок №3 до тендерної документації

Очікувана вартість

110 585,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 жовт. 2017 14:23

до 19 жовт. 2017 12:00

Аукціон

з 20 жовт. 2017 11:53

до 20 жовт. 2017 12:32

Кваліфікація

з 20 жовт. 2017 12:32

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 жовт. 2017 14:23 – 19 жовт. 2017 12:00
Початок аукціону:
20 жовт. 2017 11:53 – 20 жовт. 2017 12:32
Період уточнень:
3 жовт. 2017 14:23 – 9 жовт. 2017 12:00
Відповіді на питання до:
19 жовт. 2017 12:00
Оскарження умов тендера:
3 жовт. 2017 14:23 – 15 жовт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 жовт. 2017 10:21

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Виникла відсутність у подальшої потреби закупівлі послуг. Пропонується визнати процедуру відкритих торгів таку, що не відбулась згідно п. 1, ч. 1, ст. 31 Закону України «Про Публічні закупівлі»

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 жовт. 2017 20:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08571363
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61023, Харкiвська область, ХАРКІВ, 61023, вул. Чернишевська, 94
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тогобицька Віолета Джемалівна
Володіння мовою:
Телефон:
057-707-34-88
E-mail:
Факс:
057-707-34-88

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (VOLKSWAGEN PASSAT B5)

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Код:

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61023, Харкiвська область, ХАРКІВ, вул. Чернишевська, 94.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 жовт. 2017 12:32
Не вказано 20 жовт. 2017 12:32
Документи закупівлі 12 жовт. 2017 10:18
Електронний підпис 4 жовт. 2017 11:54
Електронний підпис 4 жовт. 2017 11:54
Документи закупівлі 3 жовт. 2017 14:21
Проєкт договору 3 жовт. 2017 14:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
110 585,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
552,93 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСЕРВІС ХАУС"
E-mail: [email protected] Телефон: +380577597316 ЄДРПОУ:
37576095

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:42

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 20 жовт. 2017 12:32

Пропозиція

56 998,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Алексєєв Михайло Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504068621 ЄДРПОУ:
2151101198

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18
Технічні специфікації 18 жовт. 2017 14:18

Пропозиція

57 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АІС-ХАРКІВ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503005859 Веб сайт: ЄДРПОУ:
33725014

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Цінова пропозиція 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 10:40

Пропозиція

64 400,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Петров Сергій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380577643440, 380577643440 ЄДРПОУ:
31150509

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2017 17:01

Пропозиція

69 150,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380504003511 ЄДРПОУ:
2875600253

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 11:54
Технічні специфікації 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Цінова пропозиція 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2017 11:54

Пропозиція

90 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НУЦЗУ

Вас може зацікавити

Послуга з поточного ремонту транспортного засобу Пожежна АЦ - 3 Scania, реєстраційний номер АЕ 560 Е
Послуга з поточного ремонту транспортного засобу Пожежна АЦ - 3 Scania, реєстраційний номер АЕ 560 Е
Ім'я:
Ірина Дарчич
E-mail: [email protected] Телефон: +380967549460 ЄДРПОУ:
38255196
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

68 235,36 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування тракторів та екскаватора
Послуги з технічного обслуговування тракторів та екскаватора
Ім'я:
Андрій Остринський
E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40081221
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

102 310,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Мейке Олена Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380683149110 ЄДРПОУ:
03345018

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 292,50 грн без ПДВ

Дивитись