Послуги їдалень ДК 021:2015-55510000-8
з 22 вер. 2017 09:14
до 9 жовт. 2017 00:00
з 9 жовт. 2017 15:36
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Не вірна вибрана процедура закупівлі. Замість відкритих торгів, треба допорогова закупівля
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 вер. 2017 08:55 | |
| Електронний підпис | 27 вер. 2017 09:29 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги їдалень меню 1
Код ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
|
Кількість: 24 одиниця |
Період доставки:
13 лист. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 87503, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Захисників України, 92 |
| 2 |
Послуги їдалень меню 2
Код ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
|
Кількість: 48 одиниця |
Період доставки:
13 лист. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 87503, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Захисників України, 92 |
| 3 |
послуги їдалень меню 3
Код ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
|
Кількість: 540 одиниця |
Період доставки:
13 лист. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 87503, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Захисників України, 92 |
| 4 |
послуги їдалень меню 4
Код ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
|
Кількість: 2 632 одиниця |
Період доставки:
13 лист. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 87503, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Захисників України, 92 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Електронний підпис | 26 вер. 2017 15:08 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2017 09:14 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-ліцей інформаційних технологій" №69 Маріупольської міської ради Донецької областіВас може зацікавити
20 520,00 грн без ПДВ
Дивитись