Електрична енергія
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, відповідно до ч.1 ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі". Замовником не накладено електронно-цифровий підпис на оголошення про проведення переговорної процедури закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 вер. 2017 20:02 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 100 719 кВт/год |
Період доставки:
1 вер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 59200, Чернівецька область, Вижницький р-н, ЗОШ Вижницького району |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 вер. 2017 13:50 | |
| Не вказано | 20 вер. 2017 13:49 |
Пропозиція
232 236,08 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Вижницької районної державної адміністраціїВас може зацікавити
388 000,00 грн без ПДВ
Дивитись431 905,83 грн без ПДВ
Дивитись460 761,06 грн без ПДВ
Дивитись