код ДК 021:2015: 34310000-3 (Змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки.)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 19 вер. 2017 09:25
до 22 вер. 2017 15:00
з 22 вер. 2017 15:00
до 26 вер. 2017 16:00
з 26 вер. 2017 16:02
до 28 вер. 2017 11:30
з 28 вер. 2017 11:30
до 24 жовт. 2017 09:24
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки.)
Код ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
|
Кількість: 228 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 вер. 2017 09:26 | |
| Не вказано | 19 вер. 2017 09:25 | |
| Документи закупівлі | 19 вер. 2017 09:25 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 13:48 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 вер. 2017 11:30 | |
| Протокол розгляду | 28 вер. 2017 11:29 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 жовт. 2017 09:24 | |
| Підписаний договір | 24 жовт. 2017 09:23 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
238 400,00 грн без ПДВ
Дивитись306 194,17 грн без ПДВ
Дивитись