код ДК 021:2015: 19510000-4 (Гумові змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки.)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 19 вер. 2017 09:04
до 22 вер. 2017 15:00
з 22 вер. 2017 15:00
до 26 вер. 2017 17:00
з 26 вер. 2017 17:01
до 28 вер. 2017 11:31
з 28 вер. 2017 11:31
до 24 жовт. 2017 09:27
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Гумові змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки.
Код ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові вироби
|
Кількість: 97 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 вер. 2017 09:06 | |
| Документи закупівлі | 19 вер. 2017 09:04 | |
| Не вказано | 19 вер. 2017 09:04 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:07 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:07 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:07 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:07 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:07 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:08 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:07 | |
| Не вказано | 26 вер. 2017 15:07 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 28 вер. 2017 11:31 | |
| Електронний підпис | 28 вер. 2017 11:31 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 24 жовт. 2017 09:26 | |
| Електронний підпис | 24 жовт. 2017 09:27 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
125 000,00 грн без ПДВ
Дивитись130 782,50 грн без ПДВ
Дивитись172 000,00 грн без ПДВ
Дивитись