Картриджі, фотокондуктори, інші змінні частини та приладдя до пристроїв друку, 2 лоти

Кількість товарів: 31 найменування, у тому числі: лот 1 - 24 найменування;лот 2 - 7 найменувань. Місце поставки товарів :на склади замовника в м. Києві та регіонах України згідно до умов тендерної документації. Строк поставки товарів: строк поставки товару за лотом 1 та лотом 2 – становить не більше 10 календарних днів від дати отримання заявки.

cartridges, photo conductor units, other replacement parts and accessories for printing devices, 2 lots

Quantity of goods: 31 items, including: Lot 1 – 24 pieces; Lot 2 – 7 pieces. Place for delivery of goods: to the warehouses of the customer in Kyiv and regions of Ukraine in accordance with the terms of the tender documentation. Term for delivery of goods: term for delivery of the goods – shall not exceed 10 days from the date of receipt of the application.

Очікувана вартість

5 633 150,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 вер. 2017 17:54

до 9 жовт. 2017 11:00

Прекваліфікація

з 9 жовт. 2017 11:02

до 18 жовт. 2017 00:00

Аукціон

з 18 жовт. 2017 13:56

до 18 жовт. 2017 14:22

Кваліфікація

з 18 жовт. 2017 14:22

до 20 жовт. 2017 11:29

Пропозиції розглянуто

з 20 жовт. 2017 11:29

до 2 лист. 2017 14:15

Подання пропозицій:
8 вер. 2017 17:54 – 9 жовт. 2017 11:00
Період уточнень:
8 вер. 2017 17:54 – 29 вер. 2017 11:00
Відповіді на питання до:
9 жовт. 2017 11:00
Оскарження умов тендера:
8 вер. 2017 17:54 – 5 жовт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 вер. 2017 17:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00032106
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Киев, вул. Інститутська, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Краснова (Krasnova Nataliia)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380442540108
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Чорнопольський Анатолій (Чорнопольський Анатолій )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380442535682
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

матеріали до пристроїв друку виробництва компанії OKI

24 найменування

materials for printing devices manufactured by OKI

24 pieces

Перейти до лоту

Очікувана вартість

5 141 091,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

матеріали до пристроїв друку виробництва компанії Hewlett-Packard (HP)

7 найменувань

materials for printing devices manufactured by Hewlett-Packard (HP)

7 pieces

Перейти до лоту

Очікувана вартість

492 059,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 8 вер. 2017 17:55
Проєкт договору 8 вер. 2017 17:54
Електронний підпис 8 вер. 2017 17:57
Не вказано 18 жовт. 2017 14:22
Документи закупівлі 8 вер. 2017 17:54
Не вказано 18 жовт. 2017 14:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 633 150,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
55 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Банк України

Вас може зацікавити

Персональні комп’ютери, код згідно з ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Персональні комп’ютери, код згідно з ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Ім'я:
Ганна Усатюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380442000883 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40381452
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 916 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Глазун Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 080442722887 ЄДРПОУ:
40109173

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 186 016,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбук для педагогічного працівника середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 12(13) Gen /AMD Ryzen 3, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 512 Гб, миша, ОС - Windows 11
Ноутбук для педагогічного працівника середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 12(13) Gen /AMD Ryzen 3, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 512 Гб, миша, ОС - Windows 11
Ім'я:
Дернова Ірина Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380963137073 ЄДРПОУ:
08190661

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 285 440,00 грн без ПДВ

Дивитись