Вироби медичного призначення

Очікувана вартість

10 033,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 31 серп. 2017 17:24

до 4 вер. 2017 17:30

Прийом пропозицій

з 4 вер. 2017 17:30

до 8 вер. 2017 15:00

Аукціон

з 11 вер. 2017 13:57

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 вер. 2017 17:30 – 8 вер. 2017 15:00
Початок аукціону:
11 вер. 2017 13:57
Період уточнень:
31 серп. 2017 17:24 – 4 вер. 2017 17:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

відмінити оголошення про проведення торгів медичне обладнання

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 вер. 2017 15:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01991659
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 11201, Житомирська область, селище міського типу Ємільчине, вулиця 1 Травня, 133
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Курносов Максим Михайлович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380414942511
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Тонометр механічний

Код ДК 021:2015: 33100000-1 Медичне обладнання

Кількість:

10 шт

Період доставки:

до 30 вер. 2017

Місце доставки:

Україна, 11201, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. 1-го Травня, 133
2

Гігрометр VIT2(ВІТ 2)

Код ДК 021:2015: 33100000-1 Медичне обладнання

Кількість:

5 шт

Період доставки:

до 30 вер. 2017

Місце доставки:

Україна, 11201, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. 1-го Травня, 133
3

Термометр медичний

Код ДК 021:2015: 33100000-1 Медичне обладнання

Кількість:

50 шт

Період доставки:

до 30 вер. 2017

Місце доставки:

Україна, 11201, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. 1-го Травня, 133
4

Судно підкладне пластикове з кришкою

Код ДК 021:2015: 33100000-1 Медичне обладнання

Кількість:

10 шт

Період доставки:

до 30 вер. 2017

Місце доставки:

Україна, 11201, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. 1-го Травня, 133
5

Клейонка медична 50 м (колір помаранчевий)

Код ДК 021:2015: 33100000-1 Медичне обладнання

Кількість:

1 рулон

Період доставки:

до 30 вер. 2017

Місце доставки:

Україна, 11201, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. 1-го Травня, 133

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 31 серп. 2017 17:25
Документи закупівлі 31 серп. 2017 17:25
Документи закупівлі 31 серп. 2017 17:25
Електронний підпис 31 серп. 2017 17:28
Документи закупівлі 31 серп. 2017 17:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 033,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
100,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ ЄМІЛЬЧИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Контейнер для забору голок на 5 л з паперу, одноразовий; Контейнер для забору голок: Матеріал: Папір, Об'єм: 3 літр, Одноразовий
Контейнер для забору голок на 5 л з паперу, одноразовий; Контейнер для забору голок: Матеріал: Папір, Об'єм: 3 літр, Одноразовий
Ім'я:
Віктор Губін
E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 ЄДРПОУ:
03562537
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 666,66 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Довгалюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380382675190 ЄДРПОУ:
02004634

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сержант-Міщенко Катерина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973763025 ЄДРПОУ:
26614722

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

19 783,00 грн без ПДВ

Дивитись