код ДК 021:2015: 18140000-2 (Робочі рукавиці)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 30 серп. 2017 16:18
до 1 вер. 2017 15:00
з 1 вер. 2017 15:00
до 6 вер. 2017 16:00
з 7 вер. 2017 15:25
до 7 вер. 2017 16:16
з 7 вер. 2017 16:16
до 14 вер. 2017 14:52
з 14 вер. 2017 14:52
до 11 жовт. 2017 08:14
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
код ДК 021:2015: 18140000-2 (Робочі рукавиці)
Код ДК 021:2015:
18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
|
Кількість: 2 000 пара |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 30 серп. 2017 16:18 | |
| Не вказано | 7 вер. 2017 16:16 | |
| Не вказано | 7 вер. 2017 16:16 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 30 серп. 2017 16:20 | |
| Документи закупівлі | 30 серп. 2017 16:18 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:50 | |
| Не вказано | 7 вер. 2017 16:44 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:44 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 16:43 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 14 вер. 2017 14:49 | |
| Електронний підпис | 14 вер. 2017 14:52 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 11 жовт. 2017 08:12 | |
| Електронний підпис | 11 жовт. 2017 08:13 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 5 вер. 2017 09:56 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 вер. 2017 09:56 | |
| Підтвердження відповідності | 5 вер. 2017 09:56 | |
| Цінова пропозиція | 5 вер. 2017 09:56 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 вер. 2017 09:56 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 вер. 2017 09:56 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 вер. 2017 09:56 | |
| Технічні специфікації | 5 вер. 2017 09:56 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 15:26 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Цінова пропозиція | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2017 11:19 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 вер. 2017 17:02 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 вер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 4 вер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 4 вер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 4 вер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 4 вер. 2017 15:45 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Цінова пропозиція | 6 вер. 2017 15:34 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Технічні специфікації | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 | |
| Підтвердження відповідності | 6 вер. 2017 15:35 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
48 050,00 грн без ПДВ
Дивитись26 384,10 грн з ПДВ
Дивитись51 621,00 грн без ПДВ
Дивитись