код ДК 021:2015: 39220000-0 (Мітли березові)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 30 серп. 2017 08:58
до 1 вер. 2017 09:00
з 1 вер. 2017 09:00
до 4 вер. 2017 16:00
з 5 вер. 2017 12:04
до 5 вер. 2017 12:25
з 5 вер. 2017 12:25
до 6 вер. 2017 15:22
з 6 вер. 2017 15:22
до 26 вер. 2017 15:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Мітли березові
Код ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
|
Кількість: 5 000 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 вер. 2017 12:25 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 12:25 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 30 серп. 2017 08:58 | |
| Документи закупівлі | 30 серп. 2017 08:58 | |
| Не вказано | 30 серп. 2017 08:58 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2017 13:16 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 1 вер. 2017 11:26 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 вер. 2017 15:22 | |
| Протокол розгляду | 6 вер. 2017 14:30 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 26 вер. 2017 15:19 | |
| Електронний підпис | 26 вер. 2017 15:19 |
Пропозиція
Статус
переможецьПропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
25 849,73 грн без ПДВ
Дивитись45 960,00 грн без ПДВ
Дивитись37 545,00 грн без ПДВ
Дивитись