Поставка і установка водонапірних башт ДК 021:2015 – 44210000-5 - Конструкції та їх частини (44212233-1 - Водонапірні башти))

Поставка і установка водонапірних башт ДК 021:2015 – 44210000-5 - Конструкції та їх частини (44212233-1 - Водонапірні башти))

Очікувана вартість

450 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 серп. 2017 08:39

до 1 вер. 2017 10:00

Аукціон

з 4 вер. 2017 14:14

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 серп. 2017 08:39 – 1 вер. 2017 10:00
Початок аукціону:
4 вер. 2017 14:14
Період уточнень:
17 серп. 2017 08:39 – 22 серп. 2017 10:00
Відповіді на питання до:
1 вер. 2017 10:00
Оскарження умов тендера:
17 серп. 2017 08:39 – 28 серп. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 серп. 2017 08:47

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

В зв’язку з неправильним визначенням процедури закупівлі, уповноваженою особою прийнято рішення про відміну відкритих торгів Поставка і установка водонапірних башт ДК 021:2015 – 44210000-5 - Конструкції та їх частини (44212233-1 - Водонапірні башти). Код UA-2017-08-17-000033-c.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 серп. 2017 06:48

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14258038
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 59415, Чернівецька область, село Хрещатик, Першотравнева, 3В
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Проданюк Микола Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380995938502
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поставка і установка водонапірних башт ДК 021:2015 – 44210000-5 - Конструкції та їх частини (44212233-1 - Водонапірні башти))

Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

15 вер. 2017 – 1 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 59415, Чернівецька область, с. Хрещатик, Вул. Першотравнева, 3В

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 серп. 2017 08:47
Документи закупівлі 17 серп. 2017 08:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
450 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Хрещатицька сільська рада Заставнівського району Чернівецької області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шамрай Олена Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976458124 ЄДРПОУ:
19268685

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

750 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Одинець
E-mail: [email protected] Телефон: +380664145635 ЄДРПОУ:
08588932

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

288 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Ім'я:
Данііл Стрекачов
E-mail: [email protected] Телефон: +380676120295 ЄДРПОУ:
45264204

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

779 521,00 грн без ПДВ

Дивитись