код ДК 021:2015 - 44110000-4 «Конструкційні матеріали» (Блоки бетонні для стін підвалів ФБС 24.4.6Т)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 14 серп. 2017 16:16
до 17 серп. 2017 17:00
з 17 серп. 2017 17:00
до 23 серп. 2017 16:00
з 23 серп. 2017 16:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
на підставі п. 9.5. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.16 № 35.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 жовт. 2017 11:33 | |
| Електронний підпис | 10 жовт. 2017 11:33 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Блоки бетонні для стін підвалів ФБС 24.4.6Т
Код ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
|
Кількість: 500 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 14 серп. 2017 16:16 | |
| Не вказано | 14 серп. 2017 16:16 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2017 16:17 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2017 17:59 | |
| Цінова пропозиція | 22 серп. 2017 17:59 |
Пропозиція
Статус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
335 166,67 грн без ПДВ
Дивитись576 510,72 грн без ПДВ
Дивитись498 800,00 грн без ПДВ
Дивитись