код ДК 021:2015: 19510000-4 (Гумові змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 31 лип. 2017 11:38
до 4 серп. 2017 15:00
з 4 серп. 2017 15:00
до 8 серп. 2017 16:00
з 9 серп. 2017 15:57
до 9 серп. 2017 16:24
з 9 серп. 2017 16:24
до 15 серп. 2017 09:21
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Гумові змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки
Код ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові вироби
|
Кількість: 97 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 31 лип. 2017 11:38 | |
| Не вказано | 9 серп. 2017 16:24 | |
| Не вказано | 9 серп. 2017 16:24 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 31 лип. 2017 11:38 | |
| Документи закупівлі | 31 лип. 2017 11:38 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 31 лип. 2017 11:39 | |
| Електронний підпис | 31 лип. 2017 11:39 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 серп. 2017 16:52 | |
| Цінова пропозиція | 7 серп. 2017 16:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 серп. 2017 16:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 серп. 2017 16:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 серп. 2017 16:52 | |
| Підтвердження відповідності | 7 серп. 2017 16:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 15 серп. 2017 09:19 | |
| Електронний підпис | 15 серп. 2017 09:19 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 | |
| Не вказано | 7 серп. 2017 15:41 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 15 серп. 2017 09:20 | |
| Електронний підпис | 15 серп. 2017 09:21 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 4 серп. 2017 15:25 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:29 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:27 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:27 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:29 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:28 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:26 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:28 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:28 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:27 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:28 | |
| Підтвердження відповідності | 4 серп. 2017 15:28 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 серп. 2017 09:21 | |
| Протокол розгляду | 15 серп. 2017 09:21 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
125 000,00 грн без ПДВ
Дивитись130 782,50 грн без ПДВ
Дивитись172 000,00 грн без ПДВ
Дивитись