Розробка схеми перспективного розвитку мереж 35 – 110 кВ ПрАТ «Волиньобленерго» на 2018 – 2023 р.р
з 27 лип. 2017 15:30
до 14 серп. 2017 16:00
з 15 серп. 2017 15:36
до 15 серп. 2017 15:57
з 15 серп. 2017 15:57
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
згідно ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» торги відмінено - порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 серп. 2017 15:48 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Розробка схеми перспективного розвитку мереж 35 – 110 кВ ПрАТ «Волиньобленерго» на 2018 – 2023 р.р
Код ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
21 серп. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 43023, Волинська область, м. Луцьк, вул. Єршова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 лип. 2017 15:32 | |
| Проєкт договору | 27 лип. 2017 15:32 | |
| 27 лип. 2017 15:32 | ||
| Документи закупівлі | 27 лип. 2017 15:32 | |
| Не вказано | 15 серп. 2017 15:57 | |
| Не вказано | 15 серп. 2017 15:57 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 27 лип. 2017 16:45 | |
| Технічні специфікації | 27 лип. 2017 15:32 | |
| Не вказано | 27 лип. 2017 15:32 | |
| 27 лип. 2017 15:32 | ||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 14 серп. 2017 13:03 |
| Цінова пропозиція | 14 серп. 2017 12:47 | |
| Технічні специфікації | 14 серп. 2017 12:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2017 12:48 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2017 13:03 | |
| Не вказано | 15 серп. 2017 18:43 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2017 12:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2017 12:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2017 12:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2017 12:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 14 серп. 2017 12:47 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 15 серп. 2017 15:57 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Цінова пропозиція | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 10 серп. 2017 15:05 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2017 15:05 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ПрАТ ВолиньобленергоВас може зацікавити
630 366,66 грн без ПДВ
Дивитись1 842 850,29 грн без ПДВ
Дивитись1 396 522,21 грн без ПДВ
Дивитись