Офісне устаткування та приладдя різне (конверти)

Очікувана вартість

15 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 21 лип. 2017 13:25

до 27 лип. 2017 18:00

Прийом пропозицій

з 27 лип. 2017 18:00

до 2 серп. 2017 19:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 2 серп. 2017 19:00

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
27 лип. 2017 18:00 – 2 серп. 2017 19:00
Період уточнень:
21 лип. 2017 13:25 – 27 лип. 2017 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

для участі у відкритих торгах подано пропозиції менше ніж двома учасниками

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 серп. 2017 12:26

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
09333401
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, м. Рівне, Вул. Симона Петлюри, 16
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юрій Демчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380362649466
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Офісне устаткування та приладдя різне (конверти)

Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Кількість:

35 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 33028, Рівненська область, місто Рівне, Симона Петлюри, 16

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 лип. 2017 13:25
Не вказано 21 лип. 2017 13:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
75,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Сергей Бердник
E-mail: [email protected] Телефон: 0688977887, +380564051891 ЄДРПОУ:
2789801558

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Підтвердження відповідності 2 серп. 2017 16:44
Підтвердження відповідності 2 серп. 2017 16:47
Підтвердження відповідності 3 серп. 2017 14:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Підтвердження відповідності 2 серп. 2017 16:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Підтвердження відповідності 2 серп. 2017 16:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 серп. 2017 16:45

Пропозиція

13 200,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Ощадбанк” філія – Рівненське обласне управління"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Микола Кільбіцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380935948903 ЄДРПОУ:
24980428

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 531,25 грн без ПДВ

Дивитись
Папір офісний А-4 Maestro Standart+80г/м2 В класа (500 арк.) білий або еквівалент, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Папір офісний А-4 Maestro Standart+80г/м2 В класа (500 арк.) білий або еквівалент, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:
Віталій Койнаш
E-mail: [email protected] Телефон: +380999576209 ЄДРПОУ:
26631459

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 650,96 грн з ПДВ

Дивитись
Папір офісний, форматний, Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 161%, 105 мкм, 92%, 500 арк., білий
Папір офісний, форматний, Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 161%, 105 мкм, 92%, 500 арк., білий
Ім'я:
Петров Валентин Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380679169879 ЄДРПОУ:
00260652
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 350,00 грн без ПДВ

Дивитись