код ДК 021:2015: 31120000-3 (Дизельна електростанція SDMO J33)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

400 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 10 лип. 2017 14:18

до 13 лип. 2017 16:00

Прийом пропозицій

з 13 лип. 2017 16:00

до 18 лип. 2017 18:00

Аукціон

з 19 лип. 2017 11:39

до 19 лип. 2017 12:00

Кваліфікація

з 19 лип. 2017 12:00

до 20 лип. 2017 14:46

Пропозиції розглянуто

з 20 лип. 2017 14:46

до 11 серп. 2017 14:26

Подання пропозицій:
13 лип. 2017 16:00 – 18 лип. 2017 18:00
Початок аукціону:
19 лип. 2017 11:39 – 19 лип. 2017 12:00
Період уточнень:
10 лип. 2017 14:18 – 13 лип. 2017 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельна електростанція SDMO J33

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лип. 2017 12:00
Не вказано 19 лип. 2017 12:00
Документи закупівлі 10 лип. 2017 14:18
Не вказано 10 лип. 2017 14:18
Електронний підпис 10 лип. 2017 14:19

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
400 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Роман Валентинович Богданов
E-mail: [email protected] Телефон: +380637350687, +380487555999 ЄДРПОУ:
33659209

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52
Не вказано 18 лип. 2017 13:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 20 лип. 2017 14:45
Електронний підпис 20 лип. 2017 14:46

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 11 серп. 2017 14:24
Електронний підпис 11 серп. 2017 14:26

Пропозиція

399 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Евгений
E-mail: [email protected] Телефон: +380674635151 ЄДРПОУ:
31172501

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00
Не вказано 17 лип. 2017 11:00

Пропозиція

399 999,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анастасія Поворознік
E-mail: [email protected] Телефон: +380965081114 ЄДРПОУ:
45346590
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

255 983,33 грн з ПДВ

Дивитись
Генератори дизельні (код за ДК 021:2015 - 31120000-3 Генератори)
Генератори дизельні (код за ДК 021:2015 - 31120000-3 Генератори)
Ім'я:
Ольга Гудзь
E-mail: [email protected] Телефон: +380669158677 ЄДРПОУ:
46080066

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 666,66 грн без ПДВ

Дивитись
Інверторний генератор Könner & Söhnen KS 4500i
Інверторний генератор Könner & Söhnen KS 4500i
Ім'я:
Ігор Байдак
E-mail: [email protected] Телефон: +380955607910 ЄДРПОУ:
26630916
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 000,00 грн без ПДВ

Дивитись