Будівельні роботи
з 6 лип. 2017 12:51
до 7 лип. 2017 12:56
з 7 лип. 2017 12:56
до 10 лип. 2017 12:56
з 10 лип. 2017 12:56
до 12 лип. 2017 10:02
з 12 лип. 2017 10:02
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Пропозиція Приватне підприємство Чепрембудмонтаж не відповідає технічним вимогам , а саме: 1) Учасник у складі своєї тендерної пропозиції не подав копію довіреності (доручення) на підписання документів пропозиції та укладення договору, що не відповідає умовам закупівлі. 2) Учасник у складі своєї тендерної пропозиції не подав підписані і скріплені печаткою та відскановані Додаток №3 та Додаток №4 до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів. Тобто, пропозиція Приватне підприємство Чепрембудмонтаж не відповідає умовам закупівлі. .
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 лип. 2017 10:23 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Будівельні роботи
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 13 найменувань |
Період доставки:
11 лип. 2017 – 14 лип. 2017
|
Місце доставки: Україна, 46020, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул.Рєпіна,11 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 лип. 2017 12:51 | |
| Не вказано | 6 лип. 2017 12:51 | |
| Не вказано | 6 лип. 2017 12:51 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:36 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:35 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:37 | |
| Підтвердження відповідності | 10 лип. 2017 12:42 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:36 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:37 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:35 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:35 | |
| Підтвердження відповідності | 10 лип. 2017 12:42 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лип. 2017 21:36 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 12 лип. 2017 10:02 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КЗТОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"Вас може зацікавити
13 212,80 грн без ПДВ
Дивитись28 373,09 грн без ПДВ
Дивитись27 464,17 грн без ПДВ
Дивитись