09310000-5 Електрична енергія, (Електрична енергія)
Місце поставки товарів – Харківська обл., Зміївський р-н, смт. Слобожанське, об’єкти Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» та територія смт. Слобожанське. Кількість товарів - Енергія електрична 1 клас напруги – 3 456 891 кВт*год. Енергія електрична 2 клас
09310000-5 Electric energy, (Electric energy)
з 5 лип. 2017 15:18
до 5 серп. 2017 15:23
з 5 серп. 2017 15:26
до 16 серп. 2017 00:00
з 16 серп. 2017 11:48
до 16 серп. 2017 12:16
з 16 серп. 2017 12:16
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
торги відмінено на підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» в зв’язку з порушенням порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 серп. 2017 10:12 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія Electric energy
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 8 771 245 кВт/год |
Період доставки:
до 30 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 63460, Харківська область, смт Слобожанське, Балаклійське шосе,2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Електронний підпис | 5 лип. 2017 15:23 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Не вказано | 16 серп. 2017 12:15 | |
| Не вказано | 16 серп. 2017 12:15 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2017 15:19 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Попередня кваліфікація учасників
Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 10 серп. 2017 р.
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Технічні специфікації | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2017 11:23 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 17:38 | |
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 серп. 2017 15:38 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2017 15:40 | |
| Витяг з реєстру | 5 серп. 2017 15:27 |
Статус:
допущений до участі
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 17:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Технічні специфікації | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Технічні специфікації | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Технічні специфікації | 2 серп. 2017 17:39 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
|
|
||
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 серп. 2017 15:38 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2017 15:41 | |
| Витяг з реєстру | 5 серп. 2017 15:27 |
Статус:
допущений до участі
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Цінова пропозиція | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Не вказано | 17 серп. 2017 10:52 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 |
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 серп. 2017 15:40 | |
| Витяг з реєстру | 5 серп. 2017 15:27 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2017 15:42 |
Статус:
допущений до участіІсторія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Цінова пропозиція | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 | |
| Не вказано | 17 серп. 2017 10:52 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:40 | |
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 14:39 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 16 серп. 2017 12:16 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Технічні специфікації | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2017 11:23 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
| Підтвердження відповідності | 28 лип. 2017 11:35 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 17:38 | |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 3 серп. 2017 17:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Технічні специфікації | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Технічні специфікації | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Технічні специфікації | 2 серп. 2017 17:39 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2017 17:39 | |
|
|
||
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго»Вас може зацікавити
20 905 460,52 грн без ПДВ
Дивитись17 436 588,90 грн без ПДВ
Дивитись11 445 960,00 грн без ПДВ
Дивитись