Вугілля кам’яне марки ДГ(13-100), вугілля кам’яне марки ДГ к-т (0-100)

Вугілля кам’яне марки ДГ(13-100), вугілля кам’яне марки ДГ к-т (0-100)

Очікувана вартість

770 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 черв. 2017 10:35

до 24 лип. 2017 08:00

Аукціон

з 25 лип. 2017 15:18

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 черв. 2017 10:35 – 24 лип. 2017 08:00
Початок аукціону:
25 лип. 2017 15:18
Період уточнень:
30 черв. 2017 10:35 – 14 лип. 2017 08:00
Відповіді на питання до:
24 лип. 2017 08:00
Оскарження умов тендера:
30 черв. 2017 10:35 – 20 лип. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
30 черв. 2017 10:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відповідно до пункту 1 статті 31 Закону відміна процедури закупівлі застосовується замовником у разі порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі ( Дублювання оголошення на майданчику E-TENDER)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 черв. 2017 12:06

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26000322
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85381, Донецька область, с.Новожеланне, вул.Леніна, буд.83
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Пустовєтова Тетяна Леонідівна
Володіння мовою:
Телефон:
380502750471
E-mail:
Факс:
06239530837

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГ(13-100), вугілля кам’яне марки ДГ к-т (0-100)

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

308 тони

Період доставки:

1 вер. 2017 – 30 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 85381, Донецька область, с. Новожеланне, Центральна,83

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
770 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
10 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Новожеланівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №39 Донецької обласної ради

Вас може зацікавити

Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), Брикети паливні з деревини, Торфобрикети)
Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), Брикети паливні з деревини, Торфобрикети)
Ім'я:
Олена Шулакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380733412390 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02539756

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

414 410,00 грн без ПДВ

Дивитись
Брикет паливний вугільний, Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)
Брикет паливний вугільний, Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)
Ім'я:
Ніна Підопригора
E-mail: [email protected] Телефон: +380671266568 ЄДРПОУ:
43976425

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 048 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Піскова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380972880311 ЄДРПОУ:
43611933

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

437 500,00 грн без ПДВ

Дивитись