Послуги з демонтажу та монтажу кондиціонерів

Очікувана вартість

44 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 27 черв. 2017 13:56

до 12 лип. 2017 17:00

Аукціон

з 13 лип. 2017 12:26

до 13 лип. 2017 12:53

Кваліфікація

з 13 лип. 2017 12:53

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
27 черв. 2017 13:56 – 12 лип. 2017 17:00
Початок аукціону:
13 лип. 2017 12:26 – 13 лип. 2017 12:53
Період уточнень:
27 черв. 2017 13:56 – 2 лип. 2017 17:00
Відповіді на питання до:
12 лип. 2017 17:00
Оскарження умов тендера:
27 черв. 2017 13:56 – 8 лип. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
27 черв. 2017 13:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Згідно абзацу 3 пункту 1 статті 31 Закону «Про публічні закупівлі», а саме: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 лип. 2017 11:57
Не вказано 24 лип. 2017 11:55

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40020588
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01001, Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, 26
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олег Верич
Володіння мовою:
Телефон:
+380986081579
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з демонтажу та монтажу кондиціонерів

Код ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 серп. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 01001, Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, 26

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 27 черв. 2017 13:57
Не вказано 13 лип. 2017 12:53
Не вказано 13 лип. 2017 12:53
Електронний підпис 27 черв. 2017 13:59
Проєкт договору 27 черв. 2017 13:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
44 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
250,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІСМ-ТРЕЙД"
E-mail: [email protected] Телефон: +380504044466 ЄДРПОУ:
35840937

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 16:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Технічні специфікації 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Технічні специфікації 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Технічні специфікації 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Технічні специфікації 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Не вказано 14 лип. 2017 14:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Цінова пропозиція 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лип. 2017 15:20

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 лип. 2017 10:38
Протокол розгляду 17 лип. 2017 10:37
Витяг з реєстру 13 лип. 2017 12:54

Пропозиція

24 890,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано
ТОВ "ІСМ-ТРЕЙД" при наданні послуг не буде залучати субпідрядника так як має вланих спеціалістів необхідної кваліфікації
Ім'я:
Старунський Василь Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503121558 Факс:
+380442595268
ЄДРПОУ:
2252715791

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Не вказано 17 лип. 2017 11:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Не вказано 17 лип. 2017 11:14
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37
Технічні специфікації 11 лип. 2017 18:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 17 лип. 2017 10:38

Пропозиція

24 900,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Веремеєв Богдан Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504690728 Факс:
+380445642124
Веб сайт: ЄДРПОУ:
34424461

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25
Технічні специфікації 10 лип. 2017 11:25

Пропозиція

28 000,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування вентиляційних систем вокзалу станції Одеса-Головна)
Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування вентиляційних систем вокзалу станції Одеса-Головна)
Ім'я:
Вангородська Олександра Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443097730 ЄДРПОУ:
43665271

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

81 540,00 грн без ПДВ

Дивитись
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок Послуги з ремонту спліт-системи (ІТ)
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок Послуги з ремонту спліт-системи (ІТ)
Ім'я:
Щербина Анастасія Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380612583478 ЄДРПОУ:
00100227
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

31 340,00 грн без ПДВ

Дивитись
ГІОЦ-26П_119_ВО Послуги з ремонту напівпромислових кондиціонерів по вул. І. Франка, 21-23 у м. Києві (Київське відділення)
ГІОЦ-26П_119_ВО Послуги з ремонту напівпромислових кондиціонерів по вул. І. Франка, 21-23 у м. Києві (Київське відділення)
Ім'я:
Шваб Юрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444650931 ЄДРПОУ:
40081258

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

39 950,18 грн без ПДВ

Дивитись