Вугілля кам’яне

Очікувана вартість

1 098 400,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 черв. 2017 17:39

до 9 лип. 2017 18:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація

з 10 лип. 2017 12:49

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 черв. 2017 17:39 – 9 лип. 2017 18:00
Період уточнень:
23 черв. 2017 17:39 – 29 черв. 2017 18:00
Відповіді на питання до:
9 лип. 2017 18:00
Оскарження умов тендера:
23 черв. 2017 17:39 – 5 лип. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
23 черв. 2017 17:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінено процедуру закупівлі – відкриті торги “ДК 021:2015 – 09110000-3. Тверде паливо (вугілля кам’яне: Лот №2 Вугілля кам'яне марки ДГ (25-200))” [оголошення в ЦБД: UA-2017-06-23-000622-c ● eb47b17144254c9fb7170d7666ec07eb], відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України “Про публічні закупівлі”, у зв'язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товару - вугілля кам'яного марки ДГ (25-200)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 серп. 2017 12:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145300
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68100, Одеська область, Татарбунарський район, місто Татарбунари, вулиця 23 Серпня, будинок 50
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лазарєва Лариса Іллівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380484431732
E-mail:
Факс:
+380484431732

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот №1. Вугілля кам'яне марки АО (25-50)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

498 400,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
2

Лот №2. Вугілля кам'яне марки ДГ (25-200)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

600 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 23 черв. 2017 17:39
Не вказано 10 лип. 2017 12:17
Документи закупівлі 23 черв. 2017 17:39
Електронний підпис 23 черв. 2017 17:57
Не вказано 10 лип. 2017 12:49
Документи закупівлі 23 черв. 2017 17:39
Проєкт договору 23 черв. 2017 17:39
23 черв. 2017 17:39
Технічні специфікації 23 черв. 2017 17:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 098 400,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Ім'я:
Олена Гугля
E-mail: [email protected] Телефон: +380577412753 ЄДРПОУ:
42409961

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 512 542,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Козлова Марина Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380685276280 ЄДРПОУ:
41945683

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

566 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Вугілля кам'яне марки Г (Г2) 13-100; Брикет паливний вугільний.
Вугілля кам'яне марки Г (Г2) 13-100; Брикет паливний вугільний.
Ім'я:
Желєзняк Анна Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380967977602 Факс:
+380515895910
ЄДРПОУ:
03190596

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 933 250,00 грн без ПДВ

Дивитись