Оголошення про проведення допорогової закупівлі машин обчислювальних, частин та приладдя до них
з 21 черв. 2017 14:00
до 30 черв. 2017 14:05
з 30 черв. 2017 14:05
до 4 лип. 2017 14:05
з 5 лип. 2017 14:10
до 5 лип. 2017 14:31
з 5 лип. 2017 14:31
до 11 лип. 2017 10:02
з 11 лип. 2017 10:02
до 20 лип. 2017 14:55
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Оголошення про проведення допорогової закупівлі машин обчислювальних, частин та приладдя до них
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
|
Кількість: 5 шт |
Період доставки:
7 лип. 2017 – 10 лип. 2017
|
Місце доставки: Україна, 69104, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Чумаченка 32 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 лип. 2017 14:31 | |
| Не вказано | 5 лип. 2017 14:31 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 21 черв. 2017 14:01 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 4 лип. 2017 10:47 | |
| Підтвердження відповідності | 4 лип. 2017 10:47 | |
| Цінова пропозиція | 4 лип. 2017 10:47 | |
| Цінова пропозиція | 4 лип. 2017 10:47 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 4 лип. 2017 10:47 | |
| Підтвердження відповідності | 4 лип. 2017 10:47 | |
| Підтвердження відповідності | 4 лип. 2017 10:47 | |
| Підтвердження відповідності | 4 лип. 2017 10:47 | |
| Підтвердження відповідності | 4 лип. 2017 10:47 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 11 лип. 2017 10:02 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 20 лип. 2017 14:55 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 | |
| Не вказано | 4 лип. 2017 09:13 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Комунарському районуВас може зацікавити
40 551,00 грн без ПДВ
Дивитись83 054,44 грн без ПДВ
Дивитись89 000,00 грн без ПДВ
Дивитись