код ДК 021:2015: 44320000-9 (Кабельна продукція)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

770 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 16 черв. 2017 13:23

до 21 черв. 2017 16:00

Прийом пропозицій

з 21 черв. 2017 16:00

до 23 черв. 2017 18:00

Аукціон

з 26 черв. 2017 12:49

до 26 черв. 2017 13:22

Кваліфікація

з 26 черв. 2017 13:22

до 6 лип. 2017 10:35

Пропозиції розглянуто

з 6 лип. 2017 10:35

до 28 лип. 2017 11:41

Подання пропозицій:
21 черв. 2017 16:00 – 23 черв. 2017 18:00
Початок аукціону:
26 черв. 2017 12:49 – 26 черв. 2017 13:22
Період уточнень:
16 черв. 2017 13:23 – 21 черв. 2017 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кабельна продукція

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

660 метр погонний

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 черв. 2017 13:22
Не вказано 26 черв. 2017 13:22
Документи закупівлі 16 черв. 2017 13:23
Не вказано 16 черв. 2017 13:23
Електронний підпис 16 черв. 2017 13:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
770 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 700,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮГСВЕТ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380993630749 ЄДРПОУ:
39115503

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 черв. 2017 15:16
Не вказано 23 черв. 2017 15:16
Не вказано 23 черв. 2017 15:16

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 6 лип. 2017 10:35
Електронний підпис 6 лип. 2017 10:35

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 лип. 2017 11:41
Підписаний договір 28 лип. 2017 11:40

Пропозиція

644 998,98 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СНАБРЕСУРС - СЕРВІС"
E-mail: [email protected] Телефон: +380505752984 ЄДРПОУ:
30329511

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30
Не вказано 23 черв. 2017 17:30

Пропозиція

645 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Радько Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380504181884 Факс:
0512445404
Веб сайт: ЄДРПОУ:
36579053

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 23 черв. 2017 15:57
Підтвердження відповідності 23 черв. 2017 15:58
Підтвердження відповідності 23 черв. 2017 15:58
Підтвердження відповідності 23 черв. 2017 15:58
Підтвердження відповідності 23 черв. 2017 15:58
Цінова пропозиція 23 черв. 2017 15:57
Технічні специфікації 23 черв. 2017 15:58
Підтвердження відповідності 23 черв. 2017 15:57

Пропозиція

659 800,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Дмитро Левченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380683150848 ЄДРПОУ:
36099510

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 22 черв. 2017 16:11
Технічні специфікації 22 черв. 2017 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2017 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2017 16:11
Технічні специфікації 22 черв. 2017 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2017 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2017 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2017 16:11
Технічні специфікації 22 черв. 2017 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2017 16:11
Технічні специфікації 22 черв. 2017 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2017 16:11
Цінова пропозиція 22 черв. 2017 16:11
Технічні специфікації 22 черв. 2017 16:11
Цінова пропозиція 22 черв. 2017 16:11

Пропозиція

660 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабельно-провідникова продукція та витратні електромонтажні матеріали)
ДК 021:2015: - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабельно-провідникова продукція та витратні електромонтажні матеріали)
Ім'я:
Едуард Оскольський
E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02011976
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

579 865,84 грн без ПДВ

Дивитись
Провід ПВС 2х2,5, Провід ПВС 2х1,5, Кабель ВВГнг 2х2,5, Кабель ВВГнг 2х1,5, Кабель ВВГнг 3х2,5, Кабель ВВГнг 3х1,5, Кабель ВВГнг 5х6, Провід СІП-4 4 х150
Провід ПВС 2х2,5, Провід ПВС 2х1,5, Кабель ВВГнг 2х2,5, Кабель ВВГнг 2х1,5, Кабель ВВГнг 3х2,5, Кабель ВВГнг 3х1,5, Кабель ВВГнг 5х6, Провід СІП-4 4 х150
Ім'я:
Валентин Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380666128684 ЄДРПОУ:
14323646
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

709 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
ЦЗВ-26Т_303_ВО: Кабель ВВГ (44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
ЦЗВ-26Т_303_ВО: Кабель ВВГ (44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Ім'я:
Євгеній Касаткін
E-mail: [email protected] Телефон: 380444650866 ЄДРПОУ:
40081347
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

723 381,51 грн без ПДВ

Дивитись