Код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clopidogrel, Epinephrine, Amlodipine, Mexidol*, Magnesium (different salts in combination), Magnesium (different salts in combination), Atenolol, Atorvastatin, Hexamethonium bromide*, Bisoprolol, Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової, Glucose, Enalapril, Enalapril, Enalapril and diuretics, Isosorbide dinitrate, Captopril and diuretics, Captopril, Amiodarone, Amiodarone, Nikethamide, Magnesium sulfate, Magnesium sulfate, Metoprolol, Metoprolol, Glyceryl trinitrate, Isosorbide dinitrate, Procainamide, Papaverine, Piracetam, Amlodipine, Sulfocamphocain, Tiazotic acid, Tiazotic acid, Enoxaparin, Enoxaparin, Enoxaparin, Furosemide, Meldonium, Meldonium, Citicoline, Meldonium, Indapamide, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Trimetazidine, Thiotriazolin - Морфолінієва сіль тіазотної кислоти, Mono (депротеїнізований гемодериват із крові телят), Mono (депротеїнізований гемодериват із крові телят), Bendazol)

Очікувана вартість

252 147,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34247637
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 71502, Запорізька область, Енергодар, пр-т Будівельників, б. 33
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Белоус Олена Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380613951512
E-mail:
Факс:
+380613957440

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Замовником двічі проводилися відкриті торги на закупівлю Код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clopidogrel, Epinephrine, Amlodipine, Mexidol*, Magnesium (different salts in combination), Magnesium (different salts in combination), Atenolol, Atorvastatin, Hexamethonium bromide*, Bisoprolol, Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової, Glucose, Enalapril, Enalapril, Enalapril and diuretics, Isosorbide dinitrate, Captopril and diuretics, Captopril, Amiodarone, Amiodarone, Nikethamide, Magnesium sulfate, Magnesium sulfate, Metoprolol, Metoprolol, Glyceryl trinitrate, Isosorbide dinitrate, Procainamide, Papaverine, Piracetam, Amlodipine, Sulfocamphocain, Tiazotic acid, Tiazotic acid, Enoxaparin, Enoxaparin, Enoxaparin, Furosemide, Meldonium, Meldonium, Citicoline, Meldonium, Indapamide, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Trimetazidine, Thiotriazolin - Морфолінієва сіль тіазотної кислоти, Mono (депротеїнізований гемодериват із крові телят), Mono (депротеїнізований гемодериват із крові телят), Bendazol) у кількості 2752 од., та які відмінялися у зв’язку з недостатньою кількістю учасників, що підтверджується звітами про результати проведення процедури закупівлі звітами про результати проведення процедури закупівлі UA-2017-04-26-001310-b від 15.05.2017 р. та UA-2017-05-15-000402-a від 30.05.2017 р. У зв’язку із нагальною потребою здійснити закупівлю лікарських засобів для забезпечення нормального функціонування відділень лікувально-профілактичного закладу ДЗ «СМСЧ №1» МОЗ України, є необхідність укласти договір за результатами переговорної процедури. За результатами переговорів з Учасником кількість одиниць товару змінилася з 2752 од. на 2766 од. у зв’язку з тим, що були запропоновані лікарські засоби-еквіваленти із іншим фасуванням (формою випуску).

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція

Кількість:

2 766 од

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 71502, Запорізька область, Енергодар, пр-т Будівельників 33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
252 147,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ведмедко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380676440425 ЄДРПОУ:
39273420
24
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 черв. 2017 14:33
Ліцензія 15 черв. 2017 14:31

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 черв. 2017 09:34
Підписаний договір 26 черв. 2017 09:33

Пропозиція

176 291,15 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЗ "СМСЧ №1" МОЗ України

Вас може зацікавити

Ім'я:
Галина Пшінник
E-mail: [email protected] Телефон: +380756173897 ЄДРПОУ:
01999106
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

292 870,00 грн без ПДВ

Дивитись
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція)
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція)
Ім'я:
Аліна Корзун
E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
42789136
45
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

469 851,97 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бондарчук Анна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380414120919 ЄДРПОУ:
38006758
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

140 000,00 грн без ПДВ

Дивитись