код ДК 021:2015: 24950000-8 (Антифриз)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 13 черв. 2017 09:02
до 15 черв. 2017 16:00
з 15 черв. 2017 16:00
до 20 черв. 2017 16:00
з 20 черв. 2017 16:04
до 23 черв. 2017 14:14
з 23 черв. 2017 14:14
до 1 серп. 2017 15:46
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Антифриз
Код ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
|
Кількість: 400 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 черв. 2017 09:02 | |
| Документи закупівлі | 13 черв. 2017 09:02 | |
| Електронний підпис | 13 черв. 2017 09:04 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:26 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 16 черв. 2017 11:25 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 23 черв. 2017 14:14 | |
| Електронний підпис | 23 черв. 2017 14:14 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 серп. 2017 15:46 | |
| Електронний підпис | 1 серп. 2017 15:46 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
25 800,00 грн без ПДВ
Дивитись18 750,00 грн без ПДВ
Дивитись17 810,00 грн без ПДВ
Дивитись