ДК 021-2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 8 черв. 2017 15:57
до 14 черв. 2017 16:00
з 15 черв. 2017 16:00
до 20 черв. 2017 12:00
з 20 черв. 2017 12:03
до 22 черв. 2017 17:24
з 22 черв. 2017 17:24
до 10 лип. 2017 14:21
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
абсорбент для наркозних апаратів
Код ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Код:
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 87547, Донецька область, МАРІУПОЛЬ, вул. Троїцька, 46, м. Маріуполь, Донецька обл., 87547 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 черв. 2017 16:03 | |
| Документи закупівлі | 8 черв. 2017 15:57 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:49 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 | |
| Не вказано | 19 черв. 2017 09:48 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 22 черв. 2017 17:21 | |
| Електронний підпис | 22 черв. 2017 17:22 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 10 лип. 2017 14:17 | |
| Електронний підпис | 10 лип. 2017 14:19 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
76 050,00 грн без ПДВ
Дивитись111 121,36 грн без ПДВ
Дивитись130 000,00 грн без ПДВ
Дивитись