Нафта і дистиляти (Бензин А-95, Бензин А-92, Дизельне паливо

Очікувана вартість

386 900,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 черв. 2017 15:42

до 25 черв. 2017 15:47

Аукціон

з 26 черв. 2017 11:32

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 черв. 2017 15:42 – 25 черв. 2017 15:47
Початок аукціону:
26 черв. 2017 11:32
Період уточнень:
8 черв. 2017 15:42 – 15 черв. 2017 15:47
Відповіді на питання до:
25 черв. 2017 15:47
Оскарження умов тендера:
8 черв. 2017 15:42 – 21 черв. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 черв. 2017 15:48

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

При розрахунку кількості товару в оголошенні про проведення відкритих торгів №UA-2017-06-08-002037-b та тендерній документації на закупівлю Нафта і дистиляти ДК 021:2015 – 09130000-9 (Бензин А-95, Бензин А-92, Дизельне паливо) було допущено арифметичну помилку, а саме зазначено невірну кількість товару.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 черв. 2017 14:58

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00486008
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 61052, Харківська область, Харків, вул. Євгена Котляра,8/10 Г
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Устименко Сергій Леонідович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380577314726
E-mail:
Факс:
+380577314726

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

11 700 л

Період доставки:

12 лип. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61052, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, 8/10Г
2

Бензин А-92

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

6 300 л

Період доставки:

12 лип. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61052, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, 8/10Г
3

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

200 л

Період доставки:

12 лип. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61052, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, 8/10Г

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 черв. 2017 15:42
8 черв. 2017 15:42
8 черв. 2017 15:42
Технічні специфікації 8 черв. 2017 15:42
Документи закупівлі 8 черв. 2017 15:42
Проєкт договору 8 черв. 2017 15:42
Не вказано 8 черв. 2017 15:42
Електронний підпис 8 черв. 2017 15:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
386 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 934,50 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

Вас може зацікавити

Дизельне паливо (Євро 5), картка, ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дизельне паливо (Євро 5), картка, ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Ім'я:
Олег Стадніченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955691330, +380513437956 ЄДРПОУ:
01998443
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

229 325,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна Болобан
E-mail: [email protected] Телефон: +380736030858 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25299129
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

291 640,00 грн без ПДВ

Дивитись
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо - по талонам, смарт/скретч-карткам)
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо - по талонам, смарт/скретч-карткам)
Ім'я:
Антон Бринзой
E-mail: [email protected] Телефон: +380689440987 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01034165

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

738 333,33 грн без ПДВ

Дивитись