Оливи моторні

Очікувана вартість

130 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 черв. 2017 17:05

до 19 черв. 2017 10:00

Аукціон

з 20 черв. 2017 13:49

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 черв. 2017 17:05 – 19 черв. 2017 10:00
Початок аукціону:
20 черв. 2017 13:49
Період уточнень:
2 черв. 2017 17:05 – 9 черв. 2017 10:00
Відповіді на питання до:
19 черв. 2017 10:00
Оскарження умов тендера:
2 черв. 2017 17:05 – 15 черв. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 черв. 2017 17:07

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відповідно до п.1. ст31. Закону України "Про публічні закупівлі"- у звязку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг прийнято рішення про відміну процедури відкритих торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 черв. 2017 13:25
Електронний підпис 8 черв. 2017 14:14

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39644266
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67667, Одеська область, смт Хлібодарське, вул.Маяцька дорога, 27
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Любомська
Володіння мовою:
Телефон:
+380975173685
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Оливи моторні

Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Кількість:

140 літр

Період доставки:

10 лип. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 67667, Одеська область, смт Хлібодарське, Біляївський район, Маяцька дорога, 27

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 2 черв. 2017 17:06
Документи закупівлі 2 черв. 2017 17:06
Електронний підпис 2 черв. 2017 17:07

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
130 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Одеський філіал Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Вас може зацікавити

Оливи гідравлічні; Оливи моторні; Оливи моторні; Оливи моторні; Оливи моторні
Оливи гідравлічні; Оливи моторні; Оливи моторні; Оливи моторні; Оливи моторні
Ім'я:
Ірина ШИМЧУК
E-mail: [email protected] Телефон: +380938357478 ЄДРПОУ:
38380088
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

172 925,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Інна Кошловська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674420184 ЄДРПОУ:
34261117

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

110 650,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Маргарита Грабов'як
E-mail: [email protected] Телефон: +380434122214 ЄДРПОУ:
37572331

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 333,33 грн без ПДВ

Дивитись