Овочі, фрукти та горіхи

Очікувана вартість

361 450,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

п 3 ч. 1 ст.31 Закону україни «Про публічні закупівлі» : порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 трав. 2017 11:36
Електронний підпис 26 трав. 2017 11:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04544464
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сніжана Сосновська
Володіння мовою:
Телефон:
+380971126941
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Овочі, фрукти та горіхи

Перейти до лоту

Очікувана вартість

179 135,00 грн без ПДВ

Статус:

активно
2

Овочі, фрукти та горіхи

Перейти до лоту

Очікувана вартість

182 315,00 грн без ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Не вказано 25 трав. 2017 18:17
Електронний підпис 25 трав. 2017 18:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
361 450,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти Хмільницької міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Вячеслав Ліхонін
E-mail: [email protected] Телефон: 380995131794 ЄДРПОУ:
43391217

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

291 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Цибуля, Морква, Буряк столовий, Помидор свіжий, Огірок свіжий, Кабочок свіжий, Лимон, Банан, Апельсин, Яблуко, Капуста свіжа
Цибуля, Морква, Буряк столовий, Помидор свіжий, Огірок свіжий, Кабочок свіжий, Лимон, Банан, Апельсин, Яблуко, Капуста свіжа
Ім'я:
Кириленко Василиса
E-mail: [email protected] Телефон: 380982391429 ЄДРПОУ:
45042480
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

550 755,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Боднарчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380977299091 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20099029

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

223 318,00 грн без ПДВ

Дивитись