Бензин А-95, Бензин А-92, Дизельне паливо

Очікувана вартість

386 900,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 18 трав. 2017 14:22

до 7 черв. 2017 14:27

Аукціон

з 8 черв. 2017 14:06

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 трав. 2017 14:22 – 7 черв. 2017 14:27
Початок аукціону:
8 черв. 2017 14:06
Період уточнень:
18 трав. 2017 14:22 – 28 трав. 2017 14:27
Відповіді на питання до:
7 черв. 2017 14:27
Оскарження умов тендера:
18 трав. 2017 14:22 – 3 черв. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 трав. 2017 14:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

В тендерній документації на закупівлю «Бензин А-95, Бензин А-92 та Дизельне паливо (Бензин А-95, Бензин А-92 код ДК 021:2015:09132000-3, Дизельне паливо код ДК 021:2015:09134200-9)» та оголошенні про проведення відкритих торгів №UA-2017-05-18-001543-b предмет закупівлі визначено за п’ятим знаком, що не відповідає вимогам чинного законодавства. Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відміняє торги, у разі зокрема, неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 черв. 2017 13:45

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00486008
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 61052, Харківська область, Харків, вул. Євгена Котляра,8/10 Г
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Устименко Сергій Леонідович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380577314726
E-mail:
Факс:
+380577314726

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

11 700 л

Період доставки:

19 черв. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61052, Харківська область, Харків, вулиця Євгена Котляра, 8/10 Г
2

Бензин А-92

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

6 300 л

Період доставки:

19 черв. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61052, Харківська область, Харків, вулиця Євгена Котляра, 8/10 Г
3

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо

Кількість:

200 л

Період доставки:

19 черв. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61052, Харківська область, Харків, вулиця Євгена Котляра, 8/10 Г

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 трав. 2017 14:22
Документи закупівлі 18 трав. 2017 14:22
Не вказано 18 трав. 2017 14:22
Технічні специфікації 18 трав. 2017 14:22
Не вказано 18 трав. 2017 14:22
18 трав. 2017 14:22
Електронний підпис 18 трав. 2017 14:35
Проєкт договору 18 трав. 2017 14:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
386 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 934,50 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Шеремет
E-mail: [email protected] Телефон: 380673484126 ЄДРПОУ:
41362802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

402 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (Євро 5), Дизельне паливо (Євро 5) за ДК 021:2015 «09130000-9 Нафта і дистиляти».
Бензин А-95 (Євро 5), Дизельне паливо (Євро 5) за ДК 021:2015 «09130000-9 Нафта і дистиляти».
Ім'я:
Михайло Олександрович Котляр
E-mail: [email protected] Телефон: +380504049919 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04725987

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

717 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (талони), код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Бензин А-95 (талони), код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Ім'я:
Таїса Шаповал
E-mail: [email protected] Телефон: +380532569979 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40358617

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 041,67 грн без ПДВ

Дивитись