Сантехнічні вироби

Сантехнічні вироби

Очікувана вартість

7 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 18 трав. 2017 17:35

до 20 трав. 2017 10:00

Прийом пропозицій

з 20 трав. 2017 11:00

до 23 трав. 2017 13:00

Аукціон

з 24 трав. 2017 12:11

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 трав. 2017 11:00 – 23 трав. 2017 13:00
Початок аукціону:
24 трав. 2017 12:11
Період уточнень:
18 трав. 2017 17:35 – 20 трав. 2017 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Відміна через порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 трав. 2017 09:30

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33873405
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Кобилянського 223а, 50002
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Слюсаренко
Володіння мовою:
Телефон:
0679391330
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Сантехнічні вироби

Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні

Кількість:

23 штуки

Період доставки:

1 черв. 2017 – 20 черв. 2017

Місце доставки:

Украина, 50002, Днепропетровская область, Кривой Рог, Кривой Рог, Днепропетровская область, Украина, Кобилянського.є 223-а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 трав. 2017 17:50
Документи закупівлі 18 трав. 2017 17:49
Документи закупівлі 18 трав. 2017 17:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
70,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДВГРЗ ДСНС України

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 – 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Душова колона – 44410000-7)
ДК 021:2015 – 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Душова колона – 44410000-7)
Ім'я:
Гладун Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Костянтин Лиморенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380687584116 ЄДРПОУ:
25575049
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 755,27 грн без ПДВ

Дивитись