код ДК 021:2015: 31210000-1 (Контакти для контакторів)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 18 трав. 2017 10:43
до 23 трав. 2017 16:00
з 23 трав. 2017 16:00
до 26 трав. 2017 18:00
з 29 трав. 2017 11:30
до 29 трав. 2017 11:51
з 29 трав. 2017 11:51
до 6 черв. 2017 14:51
з 6 черв. 2017 14:51
до 6 лип. 2017 10:56
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Контакти для контакторів
Код ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
|
Кількість: 398 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 трав. 2017 11:51 | |
| Не вказано | 29 трав. 2017 11:51 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 18 трав. 2017 10:44 | |
| Не вказано | 18 трав. 2017 10:43 | |
| Документи закупівлі | 18 трав. 2017 10:43 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:13 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:25 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:24 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:19 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:43 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:11 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:11 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:36 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:46 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:24 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:26 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:27 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:26 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:27 | |
| Цінова пропозиція | 29 трав. 2017 12:16 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:28 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:23 | |
| Цінова пропозиція | 25 трав. 2017 15:08 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:28 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 трав. 2017 15:10 | |
| Технічні специфікації | 25 трав. 2017 15:27 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 6 черв. 2017 14:50 | |
| Електронний підпис | 6 черв. 2017 14:51 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 лип. 2017 10:56 | |
| Підписаний договір | 6 лип. 2017 10:56 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 25 трав. 2017 16:52 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
71 023,35 грн без ПДВ
Дивитись178 378,40 грн без ПДВ
Дивитись199 240,72 грн без ПДВ
Дивитись