Транспортне страхування
Транспортне страхування
з 12 трав. 2017 16:06
до 14 трав. 2017 00:00
з 15 трав. 2017 00:00
до 18 трав. 2017 16:00
з 19 трав. 2017 13:40
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Відміна закупівлі відповідно до аб. 3 ст. 31 Закону через порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 17 трав. 2017 08:54 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Транспортне страхування
Код ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
|
Кількість: 83 штуки |
Період доставки:
25 трав. 2017 – 25 черв. 2017
|
Місце доставки: Украина, 50002, Днепропетровская область, Кривой Рог, Кривой Рог, Днепропетровская область, Украина, вул. Кобилянського, б. 223-а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 трав. 2017 16:18 | |
| Документи закупівлі | 12 трав. 2017 16:12 | |
| Документи закупівлі | 12 трав. 2017 16:12 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДВГРЗ ДСНС УкраїниВас може зацікавити
93 675,00 грн з ПДВ
Дивитись128 010,00 грн без ПДВ
Дивитись45 000,00 грн без ПДВ
Дивитись