Тест-системи

Очікувана вартість

84 103,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 11 трав. 2017 11:02

до 16 трав. 2017 11:07

Прийом пропозицій

з 16 трав. 2017 11:07

до 19 трав. 2017 11:07

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 трав. 2017 11:07 – 19 трав. 2017 11:07
Період уточнень:
11 трав. 2017 11:02 – 16 трав. 2017 11:07

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38423482
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 14000, Чернігівська область, Чернігів, Коцюбинського, 41
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Титаренко Ірина Григорівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380462674294
E-mail:
Факс:
+380462674294

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Перелік тест-систем зазначений в Додатку 1 до оголошення про проведення закупівлі

Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви

Кількість:

6 наб

Період доставки:

29 трав. 2017 – 23 черв. 2017

Місце доставки:

Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
11 трав. 2017 11:02
Не вказано 11 трав. 2017 11:02
Не вказано 11 трав. 2017 11:02
Проєкт договору 11 трав. 2017 11:02
Технічні специфікації 11 трав. 2017 11:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
84 103,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
420,52 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДУ "Чернігівська обласна фітосанітарна лабораторія"

Вас може зацікавити

Лабораторні реагенти та середовища, НК 024:2023: 54758-Залізо IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ) 54547 Скринінг біологічних рідин на приховану кров ІВД, набір, хромогенний аналіз, експрес-аналіз 33354 - Добавка для культурного середовища 58649- Поживний агар, живильне середовище IVD(діагностика in vitro 58545 Агар із сульфітом вісмуту для Salmonella spp., живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 62083 Цистеїновий триптичний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 62083 Цистеїновий триптичний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 58567 Живильне середовище для клітинної культури IVD (діагностика in vitro ) 58567 Живильне середовище для клітинної культури IVD (діагностика in vitro ) 43561 Розчин бромтимоловий синій, IVD (діагностика in vitro) 43702 Мікробіологічний реагент для визначення гіппурат- гідролази, IVD (діагностика in vitro ) 58639 Агар Мюллера-Хинтона для дослідження антимікробної чутливості, живильне середовище IVD (діагностика in vitro) 54873 Антикардіоліпін, антитіла IVD (діагностика in vitro), реагент 54547 Скринінг біологічних рідин на приховану кров ІВД, набір, хромогенний аналіз, експрес-аналіз 50831 — Бактерія Clostridium difficile, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест, експрес-аналіз54518 (Глюкоза сечі IVD))
Лабораторні реагенти та середовища, НК 024:2023: 54758-Залізо IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ) 54547 Скринінг біологічних рідин на приховану кров ІВД, набір, хром...
Ім'я:
Андрій Янусь
E-mail: [email protected] Телефон: +380673642585 ЄДРПОУ:
43188153
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

145 000,00 грн без ПДВ

Дивитись