Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (технічне обслуговування і ремонт офісної техніки місцевих загальних судів Харківської області)

Очікувана вартість

594 830,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 квіт. 2017 12:28

до 15 трав. 2017 12:33

Аукціон

з 16 трав. 2017 14:02

до 16 трав. 2017 14:29

Кваліфікація

з 16 трав. 2017 14:29

до 19 трав. 2017 10:45

Пропозиції розглянуто

з 19 трав. 2017 10:45

Подання пропозицій:
28 квіт. 2017 12:28 – 15 трав. 2017 12:33
Початок аукціону:
16 трав. 2017 14:02 – 16 трав. 2017 14:29
Період уточнень:
28 квіт. 2017 12:28 – 5 трав. 2017 12:33
Відповіді на питання до:
15 трав. 2017 12:33
Оскарження умов тендера:
28 квіт. 2017 12:28 – 11 трав. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 квіт. 2017 12:49

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

У зв’язку зі збільшенням потреби у технічному обслуговуванні і ремонті офісної техніки, які планувалось закупити, враховуючи результати проведення попередніх відкритих торгів, та згідно пункту першого частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (надалі – Закон)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 трав. 2017 14:01

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26281249
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61001, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні (Руднєва), 36
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Маштабей Олександр Степанович (Akulova Maryna Vasylivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380577325535
E-mail:
Факс:
+380577324712

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (технічне обслуговування і ремонт офісної техніки місцевих загальних судів Харківської області)

Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 черв. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні (Руднєва), 36, (для місцевих загальних судів міста Харкова та Харківської області)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 квіт. 2017 12:28
Електронний підпис 28 квіт. 2017 12:49
Не вказано 16 трав. 2017 14:29
Не вказано 16 трав. 2017 14:29
Документи закупівлі 28 квіт. 2017 12:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
594 830,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 948,30 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
17 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Денис Подгородецький
E-mail: [email protected] Телефон: +380677750158 ЄДРПОУ:
34861888

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 14:36
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 14:37
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 14:36
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 14:36
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 14:36
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 14:37
Цінова пропозиція 13 трав. 2017 14:37
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 14:36

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 17 трав. 2017 17:03
Електронний підпис 17 трав. 2017 17:06

Пропозиція

220 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Фізична особа-підприємець Єресько Інна Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954532500 ЄДРПОУ:
2656008806

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 трав. 2017 12:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 трав. 2017 12:04
Технічні специфікації 15 трав. 2017 12:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 трав. 2017 12:04
Цінова пропозиція 15 трав. 2017 12:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 трав. 2017 12:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 трав. 2017 12:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 трав. 2017 12:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 трав. 2017 12:04

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 18 трав. 2017 16:49
Електронний підпис 18 трав. 2017 16:50

Пропозиція

283 570,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Надія Блохіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380631475051 ЄДРПОУ:
2729401163

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 19 трав. 2017 18:17
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 15:37
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 15:37
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 15:37
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 15:37
Цінова пропозиція 13 трав. 2017 15:37
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 15:37
Підтвердження відповідності 13 трав. 2017 15:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 трав. 2017 10:45
Не вказано 19 трав. 2017 10:44

Пропозиція

444 810,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області

Вас може зацікавити

Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Ім'я:
Ірина Савицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380631328428 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35919304

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту офісного обладнання, заправки та регенерації картриджів
Послуги з поточного ремонту офісного обладнання, заправки та регенерації картриджів
Ім'я:
Гультяєв Євген
E-mail: [email protected] Телефон: 380322367514 ЄДРПОУ:
42268515

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

400 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з заправки та відновлення картриджів, ремонту офісної техніки
Послуги з заправки та відновлення картриджів, ремонту офісної техніки
Ім'я:
Снитко Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380567181312 ЄДРПОУ:
02909938

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

602 758,89 грн без ПДВ

Дивитись