код ДК 021:2015: 19510000-4 (Гумові пневматичні шини)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 27 квіт. 2017 14:06
до 4 трав. 2017 16:00
з 4 трав. 2017 16:00
до 12 трав. 2017 18:00
з 15 трав. 2017 15:03
до 15 трав. 2017 15:24
з 15 трав. 2017 15:24
до 22 трав. 2017 15:28
з 22 трав. 2017 15:28
до 19 черв. 2017 11:39
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Гумові пневматичні шини
Код ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові вироби
|
Кількість: 38 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 трав. 2017 15:24 | |
| Не вказано | 15 трав. 2017 15:24 | |
|
|
||
| Не вказано | 27 квіт. 2017 14:06 | |
| Документи закупівлі | 27 квіт. 2017 14:06 | |
| Електронний підпис | 27 квіт. 2017 14:08 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:04 | |
| Не вказано | 15 трав. 2017 16:18 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:04 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:04 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:04 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:03 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:03 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:04 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:03 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:13 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:04 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:13 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 16:04 | |
| Не вказано | 15 трав. 2017 16:18 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 трав. 2017 14:54 | |
| Протокол розгляду | 18 трав. 2017 14:53 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 трав. 2017 17:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 трав. 2017 17:06 | |
| Підтвердження відповідності | 19 трав. 2017 09:18 | |
| Підтвердження відповідності | 18 трав. 2017 18:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 трав. 2017 17:06 | |
| Підтвердження відповідності | 11 трав. 2017 12:34 | |
| Підтвердження відповідності | 11 трав. 2017 12:34 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 трав. 2017 17:06 | |
| Підтвердження відповідності | 19 трав. 2017 09:14 | |
| Підтвердження відповідності | 18 трав. 2017 18:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 трав. 2017 17:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 трав. 2017 17:05 | |
| Цінова пропозиція | 11 трав. 2017 12:33 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 трав. 2017 15:28 | |
| Протокол розгляду | 22 трав. 2017 15:27 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 черв. 2017 11:39 | |
| Підписаний договір | 19 черв. 2017 11:38 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
125 000,00 грн без ПДВ
Дивитись130 782,50 грн без ПДВ
Дивитись41 290,00 грн без ПДВ
Дивитись