код ДК 021:2015: 19510000-4 (Автошини 8.40-15С Я-245)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 27 квіт. 2017 13:57
до 4 трав. 2017 16:00
з 4 трав. 2017 16:00
до 12 трав. 2017 13:55
з 15 трав. 2017 12:09
до 15 трав. 2017 12:36
з 15 трав. 2017 12:36
до 18 трав. 2017 14:51
з 18 трав. 2017 14:51
до 12 черв. 2017 12:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Автошини 8.40-15С Я-245
Код ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові вироби
|
Кількість: 48 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 квіт. 2017 13:57 | |
| Не вказано | 15 трав. 2017 12:36 | |
| Не вказано | 15 трав. 2017 12:36 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 27 квіт. 2017 14:02 | |
| Документи закупівлі | 27 квіт. 2017 13:57 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 16 трав. 2017 11:26 | |
| Підтвердження відповідності | 11 трав. 2017 11:20 | |
| Підтвердження відповідності | 11 трав. 2017 11:20 | |
| Підтвердження відповідності | 11 трав. 2017 11:20 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 трав. 2017 15:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 трав. 2017 15:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 трав. 2017 15:32 | |
| Підтвердження відповідності | 11 трав. 2017 11:40 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 трав. 2017 15:32 | |
| Цінова пропозиція | 11 трав. 2017 11:10 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 трав. 2017 15:32 | |
| Цінова пропозиція | 15 трав. 2017 15:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 трав. 2017 15:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 трав. 2017 15:32 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 18 трав. 2017 14:50 | |
| Електронний підпис | 18 трав. 2017 14:51 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 черв. 2017 12:19 | |
| Не вказано | 12 черв. 2017 12:15 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 | |
| Не вказано | 12 трав. 2017 12:20 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 трав. 2017 09:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 трав. 2017 09:39 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 трав. 2017 09:39 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
125 000,00 грн без ПДВ
Дивитись130 782,50 грн без ПДВ
Дивитись291 000,00 грн без ПДВ
Дивитись