код ДК 021:2015: 39110000-6 (Офісні крісла)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

30 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 27 квіт. 2017 13:52

до 3 трав. 2017 16:00

Прийом пропозицій

з 3 трав. 2017 16:00

до 5 трав. 2017 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 5 трав. 2017 18:03

до 11 трав. 2017 16:03

Пропозиції розглянуто

з 11 трав. 2017 16:03

до 7 лип. 2017 09:02

Подання пропозицій:
3 трав. 2017 16:00 – 5 трав. 2017 18:00
Період уточнень:
27 квіт. 2017 13:52 – 3 трав. 2017 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Офісні крісла

Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них

Кількість:

15 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 квіт. 2017 13:52
Документи закупівлі 27 квіт. 2017 13:52
Електронний підпис 27 квіт. 2017 13:53

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
30 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
300,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Юрий Черечеча
E-mail: [email protected] Телефон: +380672311069, +380567901500 ЄДРПОУ:
36989671

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 трав. 2017 11:38
Не вказано 5 трав. 2017 11:38
Цінова пропозиція 5 трав. 2017 11:38
Не вказано 5 трав. 2017 11:39
Не вказано 5 трав. 2017 11:38
Не вказано 5 трав. 2017 11:38
Не вказано 5 трав. 2017 11:38
Не вказано 5 трав. 2017 11:38
Не вказано 5 трав. 2017 11:38
Не вказано 5 трав. 2017 11:38

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 трав. 2017 16:03
Протокол розгляду 11 трав. 2017 15:59

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 лип. 2017 11:47
Підписаний договір 6 лип. 2017 11:46

Пропозиція

29 250,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Панасюк Вадим
E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
26639076

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 548,40 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Євгенія Журавльова
E-mail: [email protected] Телефон: 380503006650 ЄДРПОУ:
03361715
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 707,22 грн без ПДВ

Дивитись
Стільці 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них за кодом ДК 021:2015«Єдиного закупівельного словника
Стільці 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них за кодом ДК 021:2015«Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Гусак Катерина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380677539253 ЄДРПОУ:
42664633

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 916,67 грн без ПДВ

Дивитись