Панкреатин (Pancreatin) Креон 25000, Капсули тверді з гастрорезистентними гранулами по 300 мг № 100 у флаконах, по 1 флакону в картонній коробці (код ДК України CPV 021:2015 (33600000-6) – «Фармацевтична продукція»)

Очікувана вартість

80 115,75 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 21 квіт. 2017 15:48

до 25 квіт. 2017 15:53

Прийом пропозицій

з 25 квіт. 2017 15:53

до 6 трав. 2017 15:53

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 6 трав. 2017 15:54

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
25 квіт. 2017 15:53 – 6 трав. 2017 15:53
Період уточнень:
21 квіт. 2017 15:48 – 25 квіт. 2017 15:53

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

В зв’язку з неможливістю виправлення технічних (механічних) помилок допущених при створенні закупівлі на сайті www.dzo.com.ua помилково визначена процедура закупівлі – допорогова, замість відкритих торгів, приймається рішення про відміну процедури закупівлі (допорогової закупівлі) по предмету закупівлі код ДК 021:2015 – 33600000-6 – «Фармацевтична продукція» Панкреатин (Pancreatin) Креон 25000, Капсули тверді з гастрорезистентними гранулами по 300 мг № 100 у флаконах, по 1 флакону в картонній коробці

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 трав. 2017 14:16

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38969531
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м Запоріжжя, бул Шевченка 25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Федорук Олексій Михайлович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380612337215
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Панкреатин (Pancreatin) Креон 25000, Капсули тверді з гастрорезистентними гранулами по 300 мг № 100 у флаконах, по 1 флакону в картонній коробці (код ДК України CPV 021:2015 (33600000-6) – «Фармацевтична продукція»)

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція

Кількість:

55 уп

Період доставки:

22 трав. 2017 – 30 черв. 2017

Місце доставки:

Україна, 69001, Запорізька область, місто Запоріжжя, бульвар Шевченка 25

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 квіт. 2017 15:48
Технічні специфікації 21 квіт. 2017 15:48
Електронний підпис 21 квіт. 2017 15:51
Документи закупівлі 21 квіт. 2017 15:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
80 115,75 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
400,58 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Мария Омельченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380567470163 ЄДРПОУ:
39273420
24
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2017 11:04

Пропозиція

78 201,06 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Центр первинної медико - санітарної допомоги №10"

Вас може зацікавити

Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Ім'я:
Семененко Інна
E-mail: [email protected] Телефон: 380632388079 ЄДРПОУ:
38518296

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

119 028,40 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
Ім'я:
Світлана Ляшенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380612968072 ЄДРПОУ:
05498909
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Розумович
E-mail: [email protected] Телефон: +380966946652 ЄДРПОУ:
19400512

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

65 928,97 грн без ПДВ

Дивитись