Бензин А-92, ДТ (скретч-картки)

Більш докладно - в тендерній документації

Очікувана вартість

890 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 квіт. 2017 12:06

до 8 трав. 2017 12:11

Аукціон

з 10 трав. 2017 15:50

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 квіт. 2017 12:06 – 8 трав. 2017 12:11
Початок аукціону:
10 трав. 2017 15:50
Період уточнень:
20 квіт. 2017 12:06 – 28 квіт. 2017 12:11
Відповіді на питання до:
8 трав. 2017 12:11
Оскарження умов тендера:
20 квіт. 2017 12:06 – 4 трав. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
20 квіт. 2017 13:23

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

До оголошення цієї процедури Замовник вже двічі оголошував процедуру відкритих торгів, для участі в яких пропозицію надали менше двох учасників, через що отримав право на проведення переговорної процедури згідно п.п.4 п.2 ст.35 З.У. "Про публічні закупівлі"

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 квіт. 2017 12:52

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03341581
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 53300, Дніпропетровська область, місто Покров, вулиця Чехова, 15
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Безрукава Наталія Григорівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380566753839
E-mail:
Факс:
+380566741490

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-92 (скретч-картки)

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

15 т

Період доставки:

22 трав. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 53300, Дніпропетровська область, місто Покров, вулиця Чехова, 15
2

Дизельне паливо (скретч-картки)

Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо

Кількість:

24 т

Період доставки:

22 трав. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 53300, Дніпропетровська область, місто Покров, вулиця Чехова, 15

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 квіт. 2017 13:23
Документи закупівлі 20 квіт. 2017 12:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
890 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 450,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міське комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне об’єднання"

Вас може зацікавити

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
Ім'я:
Наталія Малогулко
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 206 708,33 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015-09132000-3), дизельне паливо (талони) (код ДК 021:2015-09134200-9).
Бензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015-09132000-3), дизельне паливо (талони) (код ДК 021:2015-09134200-9).
Ім'я:
Коваленко Світлана Яківна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509211679 Факс:
+380502208102
ЄДРПОУ:
04590694

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

507 287,50 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії правового режиму воєнного стану) (відповідний код: 09132000-3 – Бензин, 09133000-0 Нафтовий газ скраплений)
ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії ...
Ім'я:
Недбал Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380731789618 ЄДРПОУ:
38363806

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

526 469,33 грн без ПДВ

Дивитись