Бензин А 92
з 19 квіт. 2017 10:13
до 20 квіт. 2017 10:44
з 20 квіт. 2017 10:44
до 24 квіт. 2017 11:14
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 квіт. 2017 10:05 | |
| Не вказано | 20 квіт. 2017 10:03 | |
| Не вказано | 20 квіт. 2017 10:03 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин А 92
Код ДК 021:2015:
09132000-3 Бензин
|
Кількість: 1 200 літр |
Період доставки:
3 трав. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 34000, Рівненська область, смт. Зарічне, вул. Л.Українки,3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 квіт. 2017 10:19 | |
| Документи закупівлі | 19 квіт. 2017 10:13 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Зарічненське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської областіВас може зацікавити
33 291,67 грн без ПДВ
Дивитись