код ДК 021:2015: 30210000-4 (Системні блоки)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 7 квіт. 2017 10:16
до 12 квіт. 2017 12:00
з 12 квіт. 2017 12:00
до 14 квіт. 2017 18:00
з 18 квіт. 2017 13:21
до 18 квіт. 2017 13:48
з 18 квіт. 2017 13:48
до 19 квіт. 2017 16:29
з 19 квіт. 2017 16:29
до 22 трав. 2017 13:47
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Системні блоки
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
|
Кількість: 14 штуки |
Період доставки:
24 квіт. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 7 квіт. 2017 10:16 | |
| Не вказано | 18 квіт. 2017 13:48 | |
| Не вказано | 18 квіт. 2017 13:48 | |
|
|
||
| Не вказано | 7 квіт. 2017 10:16 | |
| Електронний підпис | 7 квіт. 2017 10:19 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 квіт. 2017 05:57 | |
| Не вказано | 14 квіт. 2017 12:03 | |
| Не вказано | 14 квіт. 2017 12:03 | |
| Не вказано | 14 квіт. 2017 12:03 | |
| Не вказано | 14 квіт. 2017 12:03 | |
| Не вказано | 14 квіт. 2017 12:03 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 19 квіт. 2017 16:29 | |
| Електронний підпис | 19 квіт. 2017 16:29 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 трав. 2017 13:46 | |
| Підписаний договір | 22 трав. 2017 13:44 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 14 квіт. 2017 13:53 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:05 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:05 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:05 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:05 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:04 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:04 | |
| Цінова пропозиція | 14 квіт. 2017 17:05 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:05 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:04 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:05 | |
| Підтвердження відповідності | 14 квіт. 2017 17:04 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
175 000,00 грн без ПДВ
Дивитись200 000,00 грн без ПДВ
Дивитись74 000,00 грн з ПДВ
Дивитись